Lactatiekundigen

Lactatiekundigen in belgië

Diensten

Praktijk
Telefonisch consult
Email consult
Huisbezoek
Borstvoedingcursus

Elke Van Den Bergh

Zwanger in Brussel
Verrept De Keyserstraat 39 1080 Brussel
Fritz Toussaintlaan 8 1050 Brussel
Vooruitgangstraat 319 1030 Brussel

Contact

Diensten

Praktijk
Telefonisch consult
Email consult
Huisbezoek
Borstvoedingcursus

Sylvie Van Wonterghem & Goedele Nollet

Vroedvrouwenpraktijk Luna Plena
Heerdweg 36 & Kouter 229
9800 Deinze – Vinkt

Contact

0496 333499 | 0498 700 463
http://www.lunaplena.be/
sylvie@lunaplena.be
goedele@lunaplena.be

Vroedvrouw
Draagconsulente

Diensten

Praktijk
Telefonisch consult
Email consult
Huisbezoek
Borstvoedingcursus

Krista Dekens

Born
Pastoriestraat 29
1755 Gooik

Contact

0496 832113
http://www.praktijkborn.net/
kristadekens@skynet.be

Vroedvrouw

Diensten

Praktijk
Telefonisch consult
Email consult
Huisbezoek
Borstvoedingcursus

Katrien Nauwelaerts

Borstvoeding Aardig
2270 Herenthout

Contact

0474 036502
https://borstvoeding.aardig.be/
katrien@aardig.be

Voedingskundige
Herborist
Lector postgraduaat Lactatiekunde

Diensten

Telefonisch consult
Email consult
Huisbezoek

Ann Van Looveren

Beukenlaan 41
2560 Kessel

Contact

03 4884491 | 0486 104142
annvanlooveren@telenet.be

Vroedvrouw

Diensten

Telefonisch consult
Email consult
Huisbezoek
Borstvoedingcursus

Melissa Kemps

Vroedvrouw Melissa
Wezerenstraat 86
3401 Landen

Contact

0493 756457
http://www.vroedvrouwmelissa.be/
vroedvrouwmelissa@outlook.com

Vroedvrouw

Diensten

Praktijk
Telefonisch consult
Email consult
Huisbezoek
Borstvoedingwinkel en verhuur
Borstvoedingcursus
Kraamverzorging

Sandra Mosterd

Lactatiekundige Limburg
Beukenstraat 3
6031 XE Nederweert

Contact

Diensten

Telefonisch consult
Email consult
Huisbezoek
Borstvoedingcursus

Magda Biasino

Spoorweglaan 44
9700 Oudenaarde

Contact

055 318199 | 494 335339
magda.biasino@telenet.be

Vroedvrouw

Diensten

Telefonisch consult
Email consult
Huisbezoek

Else Schoenmaekers

Lactatiekundige Else Schoenmaekers
Salvatorstraat 3
2242 Zandhoven – Pulderbos

Contact

03 4845194 | 0472 320519
http://www.elseschoenmaekers.be/
else.schoenmaekers@skynet.be

Vroedvrouw

Diensten

Telefonisch consult
Email consult
Huisbezoek
Borstvoedingcursus

Dorien Daems

Praktijk Lactatiekunde
Het spoeltje 26
1982 Zemst

Contact

0496 127959
dorien.daems@telenet.be

Vroedvrouw